Lähtöjärjestys

Ajat ovat vain suuntaa antavia arvioita, joten olethan ajoissa kisapaikalla.

HTML-tiedostolahtolista.html (18 kB)
Lähtölista 27.10.2019

Verryttelyryhmät:

 

Luokka I ensimmäinen verryttely klo 11.50-12.00

Luokka I toinen verryttely noin klo 12.10-12.20

 

Luokka II ensimmäinen verryttely noin klo 13.00-13.10

Luokka II toinen verryttely noin klo 13.15-13.25

 

Luokka III ensimmäinen verryttely noin klo 13.50-14.00

Luokka III toinen verryttely noin klo 14.05-14.15

 

Luokka IV ensimmäinen verryttely noin klo 14.45 -14.55

Luokka IV toinen verryttely noin klo 15.00-15.10

 

Luokka V ensimmäinen verryttely noin klo 15.40-15.50

Luokka V toinen verryttely noin klo 16.05-16.15

Esteiden korotus noin klo 16.25-16.35

Luokka V kolmas verryttely noin klo 16.35-16.45